Forumul FCRP

sef de grupa MPR grupa 1

0 Membri si 1 Vizitator vizualizeaza acest subiect.

Offline calugaru_ionut

• 2
  • An: I-Master
  • Grupa: -
  • Sectiune/Master: Publicitate
sef de grupa MPR grupa 1
« : Octombrie 12, 2009, 15:40:07 »
Salut.

Colegi de "suferinta" de la grupa 1 MPR ajungeti in aceasta dupa amiaza la cursul de la orele 18.00?Sa ne alegem sefii, sa ne cunoastem,.............
Make love not war!!

Offline CatalinaP

• 1
  • Grupa: 2
Re: sef de grupa MPR grupa 1
« Raspuns #1 : Octombrie 13, 2009, 17:09:07 »
Buna! Cursurile nu incep pe 19 oct?
Stii ceva ce eu nu stiu? :d

Offline dinada

• 67
  • Grupa: 1
« Raspuns #2 : Octombrie 14, 2009, 16:02:19 »
da, incep din 19 si din cate am citit de la colegii care au intrebat la facultate, luni,19 oct mergem de la 16:00 pana domnii profesori definitiveaza sistemul ( grupe sau nu ). asa ca luni la 19:00 in Povernei.

Offline green_swish

• 15
  • Grupa: -
« Raspuns #3 : Octombrie 19, 2009, 22:54:45 »
Hello!
Vreau sa rog pe cineva care a fost la primele cursuri de astazi, de Publicitate si Reclama (anul 1, master de 2 ani), sa spuna si celor care nu au fost ce s-a discutat, daca s-a stabilit ceva in legatura cu grupele, cine cand trebuie sa vina...lucruri de genul acesta.
Si, of course, daca s-a stabilit cine este reprezentantul de an pentru acest master pentru a tine legatura cu secretariatul.

Si inca o intrebare un pic offtopic aici: stie cineva daca acest curs se poate echivala cu cel facut in timpul facultatii, la FCRP, tot cu domnul Dan Petre? Si daca da, care sunt conditiile.

Merci
« Ultima Modificare: Octombrie 19, 2009, 22:57:47 de green_swish »

Offline rob_pufulici

• 19
  • Grupa: 1
  • Sectiune/Master: MP
« Raspuns #4 : Octombrie 19, 2009, 23:18:41 »
Hey!

Am fost azi la curs si noutatea este ca se va tine o combinatie curs-seminar de la 18 la 20 in fiecare luni.
Evaluarea va consta in elaborarea unei campanii de publicitate + un test grila si o eventuala aplicatie care vizeaza o situatie reala.
Nu stiu ce sa zic despre echivalari...il vom intreba saptamana viitoare probabil ca suntem cativa interesati.
Azi a fost mai mult un curs introductiv deci nu foarte stufos ca informatie  :proud: