Forumul FCRP

Introducere in relatii publice - informatii + resurse

0 Membri si 1 Vizitator vizualizeaza acest subiect.

Offline titus_k

• 62
  • miner
    • Titus
  • An: III-ID
  • Grupa: 2
  • Sectiune/Master: Comunicare si PR
Re: Introducere in relatii publice - informatii + resurse
« Raspuns #30 : Iulie 05, 2010, 14:53:15 »
Uau...cata precizie...deci maine,da' poate nu maine,probabil poimaine....... dimineata,la pranz spre seara.. :yeah:

Miros o urma de bataie de joc cu rezultatele la examenul asta. Frate, cat de greu poate sa fie sa citesti niste lucrari in 10+ zile? :box:
Titus Capilnean
Blogul lui Titus | LinkedIn | twitter| Facebook

[img width= height= alt=]http://lh4.ggpht.com/_X8QCWf-Nggg/Se60CO1JhkI/AAAAAAAAA1I/9IKtGDkfJ3Q/pinguinul-bengalez-mic.png[/img]

Offline roxanastela

• 140
  • Grupa: 1
« Raspuns #31 : Iulie 05, 2010, 17:15:04 »
Mda...ii are si pe cei de la zi, si de obicei un profesor are mai multe materii, dupa cum bine ne-a amenintat dl.profesor de Imagologie, care spunea ca ii va tine minte pe cei care copiaza sau incearca...pt ca ne mai intalnim noi cu el si in anul 3 si vedem noi atunci pam pam. Ideea e ca ne tine in suspans, cei care stiu ca n-au facut nimic in sansa 1 oricum ar fi trebuit sa puna mana sa invete pt sansa 2, fara sa mai astepte rezultatele, dar oricum ai emotii, nu stii la ce sa te astepti pana nu-ti vezi negru pe alb rezultatul. Mai bine le afiseaza la toamna, dupa ce vine din concediu.plm....
Multi confunda sexul cu iubirea,banii cu inteligenta si tehnologia cu civilizatia!

Offline Justbobo

• 216
  • la mișto n-am luat pe nimeni niciodată,oare?
  • Grupa: 3
« Raspuns #32 : Iulie 05, 2010, 17:37:19 »
pe cei de la zi i-au terminat de câteva săptămâni cred...ei au avut și seminarii,nu știu ce proiect...
la noi a fost un nenorocit de examen cu 3 întrebări,trebuia să avem rezultatul în maxim o săptămână,asta e nesimțire  :jos:

Offline andreea.simion

• 224
  • sensei
  • An: Profesor
  • Grupa: -
« Raspuns #33 : Iulie 05, 2010, 18:57:47 »
Notele la ID universitar se vor afisa MAINE, marti.

Au fost aproximativ 500 de lucrari (universitar & masterate) si multi dintre dumneavoastra ati neglijat aspecte administrative care au ingreunat corectura si/sau centralizarea rezultatelor (scris cu litere mari (caps), notat mai intai prenumele si apoi numele, trecut numele de casatorie desi la facultate figurati cu numele dinainte de casatorie etc). Cei care se prezinta si la sansa a 2-a ar fi indicat sa tina cont de aceste aspecte.

In afara de acestea, au fost multi studenti restantieri care si-au sustinut licenta/disertatia in acest an. Lucrarile acestora s-au corectat prioritar pentru a putea sa intre in sesiunea de licente/disertatii.
Asist. Univ.Drd.
ANDREEA SIMION

Offline andreea.simion

• 224
  • sensei
  • An: Profesor
« Raspuns #34 : Iulie 05, 2010, 18:58:59 »
In alta ordine de idei, este foarte bine sa consultati subiectele date la sansa 1 insa cele de la sansa a 2-a, chiar daca respecta aceeasi structura, vor fi diferite (din punct de vedere al continutului)
Asist. Univ.Drd.
ANDREEA SIMION

Offline veronik

• 18
  • An: I-ID
« Raspuns #35 : Iulie 05, 2010, 19:26:03 »
as avea si eu o sugestie avand in vedere ca inca nu ni s-au afisat notele la aceasta materie; crede-ti ca ar avea vre-un efect daca face o cerere pe care sa o semnam toti prin care sa cerem amanarea examenului (tinand cont ca nu mai avem timp de invatat) ? daca da, haide-ti sa ne apucam de ea.
Astept opiniile voastre!

Offline roxanastela

• 140
« Raspuns #36 : Iulie 05, 2010, 20:08:50 »
Opiniile noastre (deoarece cred ca vorbesc in numele tuturor) ar fi, fara nicio suparare, sa mai pui manuta sa inveti gramatica si ortografie pentru ca te vei face de ras daca vei continua sa scrii in halul asta.Este un sfat prietenesc,n-o lua in nume de rau. Cat despre cererea despre care vorbesti, nu ii vad rostul , deoarece presupun ca fiecare si-a facut o autoevaluare dupa ce a dat examenul in prima sansa si cam stie la ce sa se astepte,si anume daca trece sau nu. Asa ca, daca presupui ca vei pica era indicat sa te apuci de citit demult, indiferent daca rezultatele se afisau sau nu.Si in plus, timpul este mult prea scurt pt aceasta cerere, profesorii au programul deja structurat, au licentele,masterele. Ma indoiesc ca va reprograma cineva examenul pentru 10-15 insi cati ar veni in sansa 2. E deja prea dragut din partea lor ca avem o a 2 a sansa GRATIS, eu nu am mai auzit de astfel de sistem pentru forma ID la alte facultati.Asta e opinia mea!!!!Oricum suna la secretariat si cere o opinie si de acolo, pentru orice eventualitate! Bafta!!! :))
Multi confunda sexul cu iubirea,banii cu inteligenta si tehnologia cu civilizatia!

Offline veronik

• 18
« Raspuns #37 : Iulie 06, 2010, 08:21:55 »
parerea ta nu conteaza

Offline Iuliana_R

• 31
« Raspuns #38 : Iulie 06, 2010, 09:09:17 »
S-au afisat notele !  :wub:

Offline roxanastela

• 140
« Raspuns #39 : Iulie 06, 2010, 09:23:20 »
Uraaaaaa :)). Mai apare cuiva data examenului fiind cea de 27.05.2010 in loc de 17.06.2010...nu ca ar avea vreo importanta... :yeah:

Offline Iuliana_R

• 31
« Raspuns #40 : Iulie 06, 2010, 09:26:32 »
si la mine e la fel ...

Offline brainstitch

• 108
  • Grupa: 5
« Raspuns #41 : Iulie 06, 2010, 10:16:56 »
si eu care nu vroiam sa vin la examen pt ca nu ma consideram pregatita :)) sfantul 5!
who the fcuk is brainstitch?

Offline roxanastela

• 140
« Raspuns #42 : Iulie 06, 2010, 10:44:10 »
Gata s-au remediat! Apare data corecta...mai este Imagologiaaa :cry:

Offline paraschivionut

• 124
« Raspuns #43 : Iulie 07, 2010, 11:29:01 »
Sa vedeti!  Eu n-am nota !  :typerhappy: :rant:

Offline roxanastela

• 140
« Raspuns #44 : Iulie 07, 2010, 13:28:53 »
Da, a sunat o tipa(care a patit aceeasi chestie) la secretariat si de acolo i-au spus sa-i trimita mail profei. Graba strica treaba....Le-a postat in graba si tarziu si prost...rusinicaaa!!! Anyway, adresa dumneaei de mail o gasesti in campus,pe discipline...daca te ajuta cu ceva...ft aiurea oricum! :jos: