Forumul FCRP

licență, domnul Borțun, iulie, 2013

0 Membri si 1 Vizitator vizualizeaza acest subiect.

Offline 8imistul

• 16
  • An: III-Zi
  • Grupa: -
  • Sectiune/Master: Comunicare si PR
licență, domnul Borțun, iulie, 2013
« : Noiembrie 05, 2013, 17:38:10 »
salutare! cineva pe aici, dintre cei ale căror lucrări de licență sunt coordonate de domnul Borțun?
"O deșertăciune a deșertăciunilor, zice Eclesiatul. Totul este deșertăciune și goană după vânt!"

Offline Carla Fottea

• 4
  • An: I-Zi
  • Grupa: 3
Re: licență, domnul Borțun, iulie, 2013
« Raspuns #1 : Noiembrie 05, 2013, 18:16:37 »
Eu! Ah, credeam că sunt singura.

Ai vorbit cu dumnealui?

Offline 8imistul

• 16
« Raspuns #2 : Noiembrie 06, 2013, 01:46:34 »
 :cool: și eu am crezut la fel!

i-am dat doar un mail domnului profesor pt a-i prezenta subiectul și intențiile mele de abordare. a fost de acord să-mi coordoneze lucrarea, fără alte mențiuni "birocratice". totuși, n-am discutat nimic despre semnarea cererilor de înscriere, cereri care trebuie depuse până la sfârșitul lunii. uitându-mă pe orar, am constatat că nu prea e de găsit pe la facultate semestrul ăsta, așa că, poate dacă ne strângem aici, am putea să îi solicităm o modalitate de a ne întâlni. mă gândesc că e destul de stresant să îi dea fiecare câte un mail petru același lucru.
"O deșertăciune a deșertăciunilor, zice Eclesiatul. Totul este deșertăciune și goană după vânt!"

Offline Carla Fottea

• 4
  • An: I-Zi
  • Grupa: 3
« Raspuns #3 : Noiembrie 15, 2013, 15:30:02 »
Il gasesti pe dl. Bortun marti, de la 18.30 la 20.30 la VA, in Victoriei. A zis ca e ultima marti cand e in tara luna asta. :)

Offline 8imistul

• 16
« Raspuns #4 : Noiembrie 16, 2013, 02:37:34 »
multumesc! știam că pe 21 pleacă din țară, dar nu știam că pot să dau de dumnealui în VA.  :)