Forumul FCRP

Pierdut esarfa in sala 208, miercuri 21.01

0 Membri si 1 Vizitator vizualizeaza acest subiect.

Offline serenity25

• 248
  • Sunt cu vaca la pascut!
  • An: I-MasterID
  • Grupa: 1
  • Sectiune/Master: CMRU
Pierdut esarfa in sala 208, miercuri 21.01
« : Ianuarie 21, 2009, 23:11:36 »
Am si eu o mare rugaminte.Miercuri in timpul fantasticului examen de politologie, in sala 208 (cred ca aia era sala) am uitat o esarfa. Daca cumva stie cineva de ea sa imi dea de stire.Tin mult la acea esarfa si chiar vreau sa o recuperez.Multumesc aniticpat!
"In Ierusalimul Ceresc, domneste lumina primitiva.Orasul Luminii se va impune in fata Orasului Intunericului.Lucifer, purtatorul Luminii!Lucifer, Fiul Diminetii!Oare el poarta Lumina, si cu stralucirile ei,orbeste sufletele slabe, senzuale ori egoiste?"(ritual al masonilor)

Offline morgan

• 158
    • http://infestedkarigan.deviantart.com
  • An: Absolvent2010
  • Grupa: -
  • Sectiune/Master: MCP-english
Răspuns: Pierdut esarfa in sala 208, miercuri 21.01
« Raspuns #1 : Ianuarie 22, 2009, 15:48:17 »
ok, deci tu iti uitasesi esarfa :-?....de la ora 3 juma nu am mai stat in sala pentru ca se dadea un examen. a venit o fata sa ne intrebe daca ne am uitat o esarfa, dar in necunostinta de cauza, am spus ca nu stim a cui este. te sfatuiesc sa intrebi femeile de serviciu sau sa gasesti cine a dat examen in acea sala...cred ca erau de anul 3 sau master.noroc! :agree:
so damn ugly, so damn cute!

"Eficienta este cea mai inteligenta forma de lene."
(David Dunham)
"Ambitia este ultimul refugiu al esecului."
(Oscar Wilde)

Offline serenity25

• 248
  • Sunt cu vaca la pascut!
  • An: I-MasterID
  • Grupa: 1
  • Sectiune/Master: CMRU
Răspuns: Pierdut esarfa in sala 208, miercuri 21.01
« Raspuns #2 : Ianuarie 22, 2009, 21:43:50 »
Multumesc frumos! O sa apelez si la femeile de servicu, poate totusi fata respectiva vede topicul si imi da o mana de ajutor!
"In Ierusalimul Ceresc, domneste lumina primitiva.Orasul Luminii se va impune in fata Orasului Intunericului.Lucifer, purtatorul Luminii!Lucifer, Fiul Diminetii!Oare el poarta Lumina, si cu stralucirile ei,orbeste sufletele slabe, senzuale ori egoiste?"(ritual al masonilor)