Forumul FCRP

Daca doriti sa reveniti la skin-ul vechi

0 Membri si 1 Vizitator vizualizeaza acest subiect.

Offline Șumilică

• 1.106
  • An: Absolvent2008
  • Grupa: -
  • Sectiune/Master: Comunicare si PR
Daca doriti sa reveniti la skin-ul vechi
« : Februarie 08, 2009, 15:13:51 »
Cu toate că această nouă înfățișare este în lucru (deci va fi îmbunătățită constant) probabil doriți să reveniți la vechea temă.
Înainte să începeți vă rog notați faptul că tema veche NU va mai primi suport și nu este compatibilă 100% cu noul soft al forum-ului, deci s-ar putea să dați peste diferite aberații de afișare.
În meniul principal, cel de sus, aveți butonul Profil. Click pe el.
Apoi...

și după...

si...

Done. 
Dacă totuși nu vreți să schimbați tema așa repede și ați avea câteva sugestii pentru ajustări care ar putea-o face să fie mai pe placul vostru vă invit pe acest topic: http://www.fcrp.ro/forum/index.php/topic,6758.0.html
Navigare plăcută.
« Ultima Modificare: Februarie 08, 2009, 15:19:12 de Șumilică »

"Astazi, daca nu esti confuz, inseamna ca nu gandesti clar.."
U. Peter

Offline Banana_PTK

• 1.028
  • Wave your flag!!
  • An: III-Zi
  • Grupa: 3
Re: Daca doriti sa reveniti la skin-ul vechi
« Raspuns #1 : Februarie 12, 2009, 22:31:59 »
ok..n-am stiut exact unde sa postez...voiam sa-ti zic in legatura cu skinul cel nou. E foarte ok, dar as avea si eu o mica sugestie; la skinul cel vechi cand intrai pe o sectiune si existau topicuri necitite etc, erau scrise bolduit. Acum nu mai sunt...daca ai putea face ceva in legatura cu asta ar fi nemaipomenit .
Nu tu mă, mie!!!

Offline Șumilică

• 1.106
  • An: Absolvent2008
  • Grupa: -
Re: Daca doriti sa reveniti la skin-ul vechi
« Raspuns #2 : Februarie 13, 2009, 00:22:06 »
Era suficient să te uiți după imaginea care reprezintă un topic nou (cea albastră cu o săgeată în jos). Însă am modificat pentru că știu că vechiurile obiceiuri mor greu și nu aș vrea să vă simțiti străini de forum după schimbarea temei.

"Astazi, daca nu esti confuz, inseamna ca nu gandesti clar.."
U. Peter